Armor-IIMAK Satış Ortağı Olun  

Sağlıktan otomotive, sanayiden depolama ve lojistiğe kadar çeşitli sektörlerde termal transfer baskı pazarını destekleyen, başarılı ortaklardan oluşan uluslararası ağımıza katılın.  45 yılı aşkın deneyime sahip pazar lideri olarak, tanımlama ve izleme pazarının değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli ürün geliştirmede yeniliğe odaklanıyoruz.   

Barkod basımı ve tarih kodlaması, değişken veriler aracılığıyla ürünlerin otomatik olarak tanımlanmasını sağlar.  Termal transfer teknolojisi, kısa ömürlü etiketlemeden en zorlu ortamlara kadar uygulama ihtiyaçlarının %99’unu karşılamak için çok çeşitli ribon sarf malzemesi yelpazesine sahip yaygın, güvenilir bir teknolojidir. 

Avantajlarınız 

Her türlü uygulama ihtiyaçları için çözümler

ARMOR-IIMAK ribon serisi, her türlü uygulama gereksinimini kolayca karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Pazarın en kapsamlı ürün yelpazesini sunarken, sizi doğru ürüne/ürünlere yönlendiren ACES portföy uygulamamız (Access, Club, Expert ve Specials) ile doğru ürünü belirlemenizi kolaylaştırıyoruz. Sorularınız olduğunda yardımcı olmaya hazır bir ekibin yanı sıra siz ve son kullanıcılar için testler yapan teknik baskı laboratuvarları tarafından seçiminiz desteklenir.   

warehouse worker scanning automobile spare part with laser barcode scanner

Esnek lojistik seçenekleri 

Ribon siparişi verirken tek isteğiniz ürünlerin size ve müşterilerinize en hızlı şekilde ulaştığından emin olmaktır. Termal transfer ribonları sağlama konusundaki 40 yılı aşkın tecrübemizle kendi lojistiğinizi kolaylaştıracak çözümler geliştirdik. 

20’den fazla depomuzun her birindeki stoklarımızda çok çeşitli ribon konfigürasyonları bulunduruyoruz. Bu size kendi stok yönetiminiz için büyük bir esneklik verirken, stok kalemleri aynı gün sevk edileceği için kapsamlı bir yanıtlama kapasitesi de sağlar. 

Size daha fazla esneklik sağlamak için, siparişlerinizin doğrudan müşterilerinize teslim edilmesini de organize edebiliriz.  

Yerel destek  

18’den fazla ülkede yerel satış ve müşteri hizmetleri bağlantıları sunan özel ekiplerimiz bulunmaktadır. Pek çok yerel dilde, neredeyse zaman farkı olmaksızın bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca saha desteği sağlayabilecek bir teknik uzman bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Özel yerel pazar gereksinimlerini iyi anlayarak, yerel gelişiminizi desteklemek için size özel teklif ve hizmetler sağlanır. 

Teknik Destek – ekibinizin bir parçası 

Bazen doğru ribon önermek veya belirli baskı sorunlarını çözmek zordur. ARMOR-IIMAK ortağı olarak teknik ekiplerimizin ve hizmetlerimizin tam desteğine sahip olursunuz.  

Müşterinizin çok özel bir talebi olduğu için teklifinizi garanti altına almak mı istiyorsunuz? Uygulama Laboratuvarlarımız hemen hemen tüm baskı ortamlarını ve koşullarını simule ederek testler yürütebilir: bu sayede faaliyetinize odaklanabilir ve doğru bir çözüm sunabilirsiniz. Teknisyenlerimiz, sorularınızı yanıtlamak ve doğru çözümleri bulmak için hazırdır. 

Pazarlama desteği 

Günlük Termal Transfer ribon satış faaliyetlerinizi çok çeşitli araç ve hizmetlerle destekliyoruz. Bu da işinize konsantre olabilmeniz için hayatınızı kolaylaştırır. 

Satış araçları: ribon ürün serisi sunumu, ürün teknik veri sayfası, sektöre özel teknik incelemeler, ARMOR-IIMAK tanıtım videosu, ürüne özel videolar vb.  

Müşteri platformuna erişim: günlük termal transfer işlerinizi kolaylaştırmak için tek noktadan alışveriş sağlayan çevrimiçi aracınız. Ürün seçici, ürün arama aracı, stok ve fiyat listeleri, çevrimiçi teknik talepler, canlı sohbet vb. 

Sertifikalar : ARMOR- IIMAK ribonları global ya da sektöre özel onaylar ve sertifikalar ile desteklenmektedir. Her zamanki uygulamalarınız için güvenle önerebilir, müşterilerinizden gelen diğer ihtiyaçlarınız için bizden talepte bulunabilirsiniz, sizinle birlikte inceleriz !

Stratejinize uygun marka 

ARMOR-IIMAK, kendi satış ve marka stratejinize eşlik edecek 3 farklı ürün marka seçeneği sunar: 

inkanto

Dağıtım alanında lider marka: çok sayıda ribon üreticileri arasından sıyrılmak üzere güçlü bir kimlik ve benzersiz avantajlar. inkanto, ribon işinizi basitleştirmek ve müşteri memnuniyetinizi artırmak üzere geliştirilmiştir. 

 • Ömür boyu garanti
 • Kapsamlı stok kapasitesi
 • Uygunluk belgesi
 • Cleanstart® yazıcı kafası temizleme özelliği
 • Ücretsiz yazıcı kafası temizlik bezi

Özelleştirilmiş marka 

Markanızı ribon sarf malzemeleri ile genişletmek için çoklu ürün markalama seçeneği sunuyoruz. Bu, marka bilinirliğinizi destekleyecek ve sadakati artıracaktır. 

 • Rulo dekoratif film 
branded ribbon
Branded ribbon
 • Rulo ambalaj ve etiketler 
Customer branded cardboard
Customer branded boxes
 • Ürün veri sayfası ve eğitim materyalleri 
Branded ribbon packaging

Müşteri portalı 

Size özel ARMOR-IIMAK platformuyla, Termal Transfer işinizi verimli bir şekilde yürütmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. 

Bulun… 

 • müşteri ihtiyaçlarınıza göre ribon önerilerini 
 • satış faaliyetinizi destekleyecek tüm belgeleri 
 • rulo fiyatları ve stok durumunu 
 • eğitim materyalleri ve videoları 

İsteyin… 

 • testlerinizi gerçekleştirmek veya müşterilerinize göndermek için ribon örnekleri 
 • herhangi bir teknik soruyu doğrudan özel ARMOR-IIMAK temsilcinize sorun 
 • özel ribon/etiket yazdırma uyumluluk çalışmaları 

İzleyin… 

değişiklikleri belirlemek için satın alma hacimlerinizi 
daha fazla verim ve takip için tüm isteklerinizi çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz 
aramanızı kolaylaştırmak için tüm bu özellikler ergonomik bir tasarım içinde sağlanır 

“ARMOR-IIMAK bizim için stratejik bir ortak ve tedarikçidir. Tüm ekiple çalışmaktan keyif alıyoruz. Ürünleri müşterilerimizin beklediği tutarlı kalite ve güvenilirliği sağlar ve bu da bizim için kritik öneme sahiptir.. Termal transfer ribonlarına ihtiyaç duyan herkese ARMOR-IIMAK’ı tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.”

CherylReseller of ARMOR-IIMAK in North America
 • Tedarik zincirini basitleştiriyoruz 23 merkezimizin her birinde yer alan ürünlerimiz, maksimum esneklik ve işlevsellik sağlar. 
 • Firmalar bize güveniyor 108’den fazla ülkede 7000’den fazla ortak, Termal Transfer ribon tedarikçileri olarak ARMOR-IIMAK’a güveniyor 
 • Hemen yanı başınızda  Ürünlere ve saha desteğine hızlı erişim sağlayan, dünya çapında 17 yerel kesim tesisinden oluşan güçlü bir ağ 

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Temsilcilerimizden biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin
Contact us
0 dosyaları zip'e eklendi